03.2013 – „Quo vadis Farmacjo?”

 marzec 2013, nr 79/67 online
 
    6 kwietnia2013 roku odbędzie się w Łodzi Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa – „Quo Vadis Farmacjo?”, organizowana przez Sekcję Studencką Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja – oddział w Łodzi.
   Z terminem konferencji zbiega się Ogólnopolski Zjazd Członków Studenckiej Sekcji Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego – Młoda Farmacja, który obędzie się w dniach 5 – 7 kwietnia 2013 roku. W trakcie zjazdu odbędzie się także Walne Zebranie zarządów oddziałów Młodej Farmacji z całej Polski.
 

Podobne wpisy