11.2011 – „Na budowę Centrum Onkologii”
Finałowym akcentem akcji charytatywnej był koncert w wykonaniu Mietka Szcześniaka. Koncert odbył się 6 listopada odbył się w Kaliszu. Sala koncertowa była wypełniona po brzegi. Zamiast biletu wstępu okazywano przy wejściu „cegiełki” , w które można było się zaopatrzyć u kaliskich aptekarzy.
Koncert poprzedziła sesja prozdrowotna poświęcona profilaktyce nowotworowej. Prelegentami byli lekarze onkolodzy.
Magister Anna Gołdyn, prezes Kaliskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej poinformowała, że Okręgowa Izba Aptekarska w Kaliszu przekazała na konto Wielkopolskiego Centrum Onkologii kwotę 16 154,95 złotych.

