Pozytywnie o opiece farmaceutycznej

TVP3 Kielce przygotowało materiał dotyczący wdrażania pilotażu opieki farmaceutycznej –> kliknij tutaj

O projekcie pozytywnie wypowiadał się Marek Tombarkiewicz, wiceminister zdrowia, pomysł pochwalili także sami pacjenci. W materiale znalazła się również wypowiedź Roberta Gocała, prezesa Kieleckiej Okręgowej Rady Aptekarskiej, który potwierdził: – Farmaceuta mając taką wiedzę mógłby przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo tego pacjenta i skrócić proces jego leczenia.

OS

Podobne wpisy